Зібрано сім десятків підписів за імпічмент Президенту, – нардеп у Львові

дписи про імпічмент Президенту ставлять не на звичайні листки паперу, а на спеціально оформлені та прошиті апаратом Верховної Ради.

Про це сьогодні,1 березня, під час прес-конференції на тему: «Вибори Президента України: нові виклики та очікування», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив заступник голови партії «ВО "Батьківщина», народний депутат України Сергій Соболєв. 

За його словами, фракція ВО «Бітьківщина» у Верховній Раді отримала такі підписні листи й розпочала збір підписів про імпічмент чинному Президенту. 

– На жаль, процедура імпічменту була зухвало припинена, тому що ці підписні листи було відликано. Але залишилися чинними ті підписні листи, які взяв один з народних депутатів. І він уже зібрав сім десятків підписів, – повідомив народний депутат.

Сергій Соболєв нагадав, що процедура імпічменту в парламенті триває вже три місяці. 

– Хіба що, після моїх слів будуть анульовані й ті підписні листи, які є на руках у народних депутатів, – побоюється Сергій Соболєв. 

Нагадаємо, що керівник департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко сказав, що закону про імпічмент президента в Україні немає.   

Він прокоментував "Радіо Свобода" ініціативу лідера ВО "Батьківщина" й кандидата в президенти Юлії Тимошенко почати процедуру імпічменту Петра Порошенка так

"Як можна почати процедуру імпічменту без закону про імпічмент? Прекрасна історія!".

Архіви