Історія і місія

Львівська обласна громадська організація «Львівський прес-клуб» розпочала працювати 1994 року як представництво проекту Українського освітнього центру реформ (УОЦР). Його підтримувало АМР США. Завданням УОЦР була популяризація через медіа демократичних цінностей та інформування про них суспільства. Це мало допомогти реформуванню України і побудові громадянського суспільства.

8 серпня 2003 року на базі львівського представництва УОЦР була зареєстрована Львівська обласна громадська організація «Львівський прес-клуб» – як самостійна організація. Вона продовжує роботу з демократичної розбудови українського суспільства.

Місія
Львівська обласна громадська організація «Львівський прес-клуб» працює для регіональних, національних, міжнародних медіа та громади: продукує незаангажовану, об’єктивну та збалансовану інформацію, надає майданчик і ресурси порталу «Щоденний Львів» та сайту Львівського прес-клубу для висвітлення позицій і поглядів громади, влади і бізнесу для утвердження активного та дієвого громадянського суспільства з вільними та фаховими медіа в Україні.

Цінності
•      Незалежність
•      Об’єктивність та неупередженість
•       Демократичність
•       Свобода слова і права людини
•      Професійність і компетентність

Архіви