Волонтери Краматорська побоюються, що 1 млн. від Львова загубиться в дорозі

По телебаченню розказують, що гуманітарна допомога розвантажується сотнями тонн, а ми не можемо знайти її слідів.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Донецьком (включення з Краматорська) на тему: «Міграційні маршрути мешканців із зони АТО» повідомив координатор волонтерської організації «SOS-Краматорськ» Олександр Ворожков.

Це була реакція на повідомлення, що сьогодні під час сесії Львівської міської ради Маріуполю та Краматорську було надано один мільйон гривень для заходів на ліквідацією наслідків обстрілу цих міст та надання допомоги постраждалим та загиблим.

– Ми обов’язково будемо моніторити і відстежувати, куди підуть ці кошти і кому вони дістануться. Тому що прозорості в цьому, на жаль, немає ніякої, -каже Олександр Ворожков.

Львівський активіст Громадського сектору Євромайдану Олег Коляса сказав, що влада, держава не беруть належної участі в допомозі переселенцям, які прибувають до Львова.

– Місто (міська рада, – ред.) поки що ніяким чином не проявляє себе в цьому. Воно зайняло очікувальну позицію. Може би краще було використати ці кошти для тих людей, які зараз прибувають до нас, – вважає він.

Архіви