ВО «Свобода» закликає до вуличних заходів та створення національної опозиції

В Україні має бути створена національна опозиція, яка чинитиме опір владі і тиснутиме на неї заради порятунку України. Це мають бути вуличні заходи, які не дозволять узурпувати владу. Такий опозиційний сценарій розвитку подій в державі запропонував сьогодні, 16 березня, на прес-конференції «Конфігурація опозиційних до нової влади сил на Львівщині: хто, з ким і заради чого?», що відбулася в Незалежному громадському пре-центрі «Львівський вибір-2010», заступник голови ВО "Свобода» Василь Павлюк. 
«Ми пропонуємо національну опозицію. Не вірю, що парламентська опозиція буде дієвою. Будуть домовлятися з владою на певні теми. Тусується та сама колода карт. Лише помінялися ролями – частина пішла у владу, частина в опозицію. Ніхто не хоче проаналізувати – тут ми винні, помилилися і привели Януковича до влади. Людей зомбували, що немає третьго вибору і продовжують зомбувати.,» – зазначив Василь Павлюк. 

Василь Павлюк не заперечує, що Янукович буде українським Президентом, «але якою буде ця Україна – «по понятіях» чи українською, куди зробить крен – в ЄЕП чи в ЄС, – ось в чому питання». 

Щоби консолідувати здорові опозиційні сили, заступник голови ВО "Свобода» Василь Павлюк вважає необхідним проведення люстрації не лише у владі, але й в партіях. 

Архіви