Народний рух України почав люстрацію з Леоніда Мельника

НРУ почав очищення своїх рядів. Перший, хто потрапив під партійну люстрацію, є депутат Львівської обласної ради Леонід Мельник. Про це сьогодні, 16 березня, на прес-конференції "Конфігурація опозиційних до нової влади сил на Львівщині: хто, з ким і заради чого?», що відбулася в Незалежному громадському пре-центрі «Львівський вибір-2010», повідомив голова ЛКО "Народний рух України" Андрій Корнат. 

«Ми ініціювали процес люстрації в своїх рядах. Ще в травні 2009 року ми вигнали Леоніда Мельника з партії. Тепер будемо ініціювати процес виведення Мельника з обласної ради, куди він зайшов під брендом НРУ. Допоки національно-демократичний табір не очиститься від яничарів, ренегатів, доти ми втрачатимемо довіру людей,» – наголосив Андрій Корнат. 

Інші партії мають також почати процес люстрації. Бо люструвати є що і не тільки у Верховній Раді, вважає Андрій Корнат. «Допоки ми не здійснимо люстрацію, говорити про об’єднання опозиційних сил буде дуже важко», – наголосив Андрій Корнат. 

«Сьогодні НРУ в своїх діях є абсолютно послідовним. Напередодні президентських виборів Рух чітко задекларував позицію підтримки єдиного кандидата від національно-демократичних сил»,- зазначив голова ЛКО НРУ Андрій Корнат. 

Архіви