В Україні зміщено акценти з війни на корупцію, – політик у Львові

Українці отримують про кожного з кандидатів в Президенти професійно препаровану інформацію. Вона є або в ангельському форматі, або – в очорненому.

Про це сьогодні, 26 березня, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Ворожнеча і нетерпимість до кандидатів у Президенти як виборча технологія. Як їх зупинити задля консолідації виборців заради майбутнього України?», що відбулася у Львівському прес-клубі, заявив член політради Української Галицької партії Богдан Панкевич.

– Ми не маємо жодних дебатів між політичними опонентами. Ми не можемо побачити, як відповідають на запитання опонентів, виборців, кваліфікованих експертів та журналістів кандидати в Президенти. Ми отримуємо про кожного з кандидатів професійно препаровану інформацію. Вона є або в ангельському форматі, або то є тупе очорнення всіх конкурентів. І це створює картину хаосу і нетерпимості. Ми будемо голосувати за штучно створений образ, – вважає він. 

На його думку, жоден з агітаторів не має справжньої конфіденційної інформації про свого кандидата.

– Жоден з тих агітаторів, який готовий знищити опонентів, не може гарантувати, що ось цей його кандидат, за якого він готовий всіх так «порвати», буде виконувати ті обіцянки, які він декларує. Фактичн, ми маємо, завдяки ЗМІ та штабам, атмосферу нетерпимості і ворожості, – застеріг Богдан Панкевич. 

Він також переконаний, що в країні, яке веде війну за свою незалежність, зміщено акценти. 

– Президентська кампанія відбувається цього року в особливих умовах. У нас – війна з Росією. Люди цього не дуже відчувають, а дехто навіть не усвідомлює через політику влади, політику заспокоєння. Люди розмірковують та поводяться так, як би поводилися в цілком безпечні часи. Водночас проводиться дуже цікава технологія: з різних джерел йде нагнітання ненависті до влади. Росія робить це не прямо, але дуже грамотно. І дуже цікаво останнім часом перемінені загрози. Акцентують, що не Росія загрожує існуванню та безпеці держави, а – корупція. Мені здається, що в цьому дискусі, який зараз ведеться, корупція визначена дуже багатьма кандидатами як неймовірна загроза, – сказав член політради Української Галицької партії.

Богдан Панкевич не применшує загрозу корупції. Але нагадує, що побороти її можна тільки в незалежній українській державі. А якщо нашу державу завоює зовнішній ворог, то він визначатиме рівень нашої корупції. 

– Щоби зробити правильний вибір, людині треба мати адекватну інформацію та вміти думати. А той, хто сумнівається у правильності вибору, повинен мати змогу почути думку незаангажованих людей, які своїм життям, своєю кваліфікацією мають право щось радити виборцеві. Натомість у нас авторитетів відразу піддають нападкам. Їх знецінюють і висміюють дуже технологічно. Роблять все, аби нація не мала провідників, щоб суспільство не мало, кому вірити . Щоб не було жодних шансів вибратися з цього хаосу, – наголосив Богдан Панкевич.  

Архіви