Після виборів багато медіа змушені будуть закритися,- політик у Львові

Якщо порівнювати нинішні президентські перегони з боями без правил, то у боях без правил є правила, а в нашій передвиборчій кампанії інколи нема жодних правил.

Про це 26 березня під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Ворожнеча і нетерпимість до кандидатів у Президенти як виборча технологія. Як їх зупинити задля консолідації виборців заради майбутнього України?»,що відбулася у Львівському прес-клубі, заявив член ради Львівської обласної організації політичної партії  «Наш край» Віталій Новосад. 

На його думку, сьогодні є 5 кандидатів, які зберігають шанси до проходження в другий тур. 

– За деякими соціологіями, Гриценко має 10 відсотків, за іншими – Тимошенко має 12. Також можна говорити про те, що кандидат Зеленський має, за даними всіх соцопитувань, понад 20 відсотків. І його електорат можна оцінювати як ті, хто проти чинних політиків. Ще 20 відсотків виборців не визначилися, – сказав Віталій Новосад. 

За підрахунками Віталія Новосада, майже 50 відсотків населення не хоче голосувати за те, що йому пропонують.

–  І це є недобре. Це би мало бути пересторогою для чинних політиків, тому що всі ключові позиції, окрім Зеленського, посідають політики, які більше десяти років є в нас на політичній арені. На жаль, ми не отримали відкритих дебатів між кандидатами в Президенти. В основному, вся кампанія перетворилася на обливання брудом один одного. Якщо раніше  передвиборчі кампанії були умовно зрозумілими і їх можна було назвати «лавка на лавку» , тобто – «влада проти опозиції», то зараз – усі проти всіх, – вважає він. 

Член ради Львівської обласної організації політичної партії  «Наш край» також передбачає, що після виборів багато медіа змушені будуть закритися,  Тому що ніхто не захоче мати з ними справи.

– Деякі медіа перетворилися в «зливні бачки», які без жодних докорів сумління зливають те, що їм приносять. І вони матимуть великі проблеми після виборів. Зараз їх фінансують олігархи. Але коли виборчий процес закінчиться і нагла потреба в них відпаде, тоді вони змушені будуть закритися. З такою репутацією, яку вони собі набули, їм буде важко конкурувати за адекватних слухачів, читачів чи глядачів, – переконаний Віталій Новосад.

З ним погоджується і заступник голови Львівської обласної організації «ВО «Батьківщина»  Наталія Тимчій.

– Ті технології, які зараз застосовують деякі кандидати, є брудними і нечесними, – зазначила вона. 

Натомість Наталія Тимчій пропонує кандидатам об’єднуватися, сідати за стіл переговорів та пропонувати конструктивні дії. 

– Я хочу звернутися до громадян: «Прийдіть на вибори». Віддайте свій голос за того, за кого вболіваєте. Не має значення – за кого. Але не дайте поцупити свій голос. Хай він буде зарахований як ваш внесок в майбутнє нашої держави, – закликала заступник голови Львівської обласної організації «ВО «Батьківщина».

Архіви