Мирослав Маринович зізнався, чим він отруєний

Українські виборці не мають імунітету до брудних виборчих технологій та не вміють відрізняти правду від облуди. Тому купуються на виборчі технології штабів.

Про це сьогодні, 26 березня, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Ворожнеча і нетерпимість до кандидатів у Президенти як виборча технологія. Як їх зупинити задля консолідації виборців заради майбутнього України?», що відбулася у Львівському прес-клубі, заявив віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович.

Він зізнався, що почувається отруєним і страждає від токсичних виборчих баталій. 

– Вибори потрібні, аби час від часу можна було перевірити, чи правильним шляхом іде держава і з кількох варіантів подальшого руху вибрати найліпший. Натомість ми перетворили інструмент виборів у забаву людини, яка потрапила у кімнату кривих дзеркал. Намагаємося знайти між тими дзеркалами людину з правильними пропорціями. Але всіх бачимо викривлено. В підсумку ми обираємо не шляхи розвитку, а намагаємося зрозуміти, хто з наших кандидатів є чистішим та обирати його, – вважає Мирослав Маринович.

Також, на його думку, викривлено інструмент журналістських досліджень. 

– Ці дослідження не збільшують правдиво частку розуміння, що ж відбувається в суспільстві. Внаслідок цих журналістських досліджень люди губляться від того, що кожна правда поєднана з неправдою. В результаті ми маємо боротьбу різних напівправд. І люди не можуть зрозуміти реальний стан в державі в таких обставинах, – сказав віце-ректор Українського католицького університету. 

На його думку, відповідальність за це лягає на штаби кандидатів. 

– Боюся, що головне завдання штабів – не виопуклити кращі здобутки своїх кандидатів або їхні перспективи, а – виопуклити негативні сторони їхніх суперників. Це – прямо протилежне до того, що є їхнім безпосереднім завданням, – зазначив Мирослав Маринович.  

І саме через те, що суспільство нездатне відрізнити правду від брехні, штаби користуються цим. І ще довго будуть так чинити, переконаний віце-ректор.  

Архіви