Усі партії в Україні є клонамии комуністичної – дослідник

Усі партії в Україні є клонамии комуністичної партії. Тому що така система прийшла до нас з радянських часів.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив незалежний дослідник Тарас Плахтій.

– При цьому порядні люди вважають нормальним переходити з партії в партію, використовувати різні, часто взаємновиключні, лозунги, – каже він.

За його словами, зараз в Україні зареєстровано 290 політичних партій.

– Але справжньої політичної немає жодної. Наближені хоча би формально, менше чотирьох, а всі інші – або віртуальні або фейкові, – каже дослідник політичних партій.

А все тому, що в існуючій системі гроші відіграють велику роль.

– Якщо би у нас політичні партії зуміли активовувати своїх прихильників без грошей, то це б було добре. Але зараз олігархи зробили все, щоби на цих виборах грали гроші, – каже Тарас Плахтій.

За тим, як використовують гроші ці політичні партії, стежить кампанія «Стеж за грішми».

За словами координатора цієї кампанії, представника руху «Чесно» у Львівській області, виконавчого директора ЛОГО «Комітет виборців України» Оксани Романишин, вони спонукали партії надавати фінансові звіти і продемонстувати як вони витрачають гроші.

– Ми підписували декларації відповідальності, де вони обіцяли нам надати звіти. Але не всі це зробили, – каже вона. Суми та цифри вона пообіцяла оприлюднити після закінчення виборів.

dailylviv.com

Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:
Архіви