У Львівській області зафіксовано 94 факти порушення виборчого законодавства -Загарія

З початку виборчого процесу, тобто з 5 вересня, до 17.00 25 жовтня у Львівській області зафіксовано 94 факти порушення виборчого законодавства.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив начальник ГУ МВСУ у Львівській області Дмитро Загарія.

За його словами, з них до реєстру внесено 14.

– П’ять  – за крадіжки банерів (у Галицькому – два, та Шевченківському – три), хуліганських дій, умисного пошкодження майна та перешкоджання здійсненню виборчого права, несанкціоноване втручання в списки виборців, приховання бюлетенів та перешкоджання роботі журналістів у Бориславі, – каже начальник ГУ МВСУ у Львівській області.

За його словами, в Бориславі з’ясувалося, що один із членів комісії є родичем одного з кандидатів і він був проти того, щоб там працював журналіст.
Загалом, за словами Дмитра Загарії, надзвичайних ситуацій в області, пов’язаних з виборами, немає.

– З 5 вересня міліція працює в посиленому режиму. Більше 5 тисяч особового складу міліції задіяно в роботі в переддень виборів і зараз, – каже він.

За його словами, на кожній дільниці чергує не менше двох міліціонерів. І для того, щоби вони змогли проголосувати, їх підміняють.

Архіви