«Український вибір» не допомагатиме Януковичу, бо він зрадив проросійський вектор

«Український вибір» називають п’ятою колоною Росії в Україні. Вас це ображає чи ви цим гордитеся? Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» запитали у заступника керівника ініціативної групи "Українського вибору" на Львівщині Сергія Новаківського. 

– І не ображає, і не горджуся. «Український вибір» – та сила, яка намагається знайти шлях, прийнятний для цілої України, а не якоїсь політичної сили чи напряму, – відповів Сергій Новаківський. 

– Чому «Український вибір» і сайт, і брендування веде виключно російською мовою? – запитав Прес-клуб. 

– Одним із ключових ідеологічних питань організації є мовне: щоб Україна була двомовною країною з вільним використанням як російської, так і української мови. В ракурсі цієї ідеологічної тези як кожна область вважає за потрібне, такою мовою і веде свій сайт, відповів Новаківський, хоча запитання журналіста стосувалося єдиного інформаційного ресурсу «УВ». 

Активіста «Українського вибору» на Львівщині запитали також про те, чи своїм проросійським вектором рух Медведчука не допоможе більш гнучкому і 
різновекторному Януковичу перемогти на президентських виборах 2015 року. 

Новаківський сказав, що Янукович приходив до влади з одними тезами і декларував проросійський вектор, а зараз реальними діями від нього відійшов. Тому на президентських виборах 2015 року «Український вибір» не допомагатиме Януковичу. 

Архіви