У Львові створюють Громадську палату, до якої увійдуть профспілки та громадські організації області

У Львові у грудні 2011 року зареєстрували осередок Громадської палати, яка повинна стати майданчиком для об’єднання зусиль профспілок та громадських організацій Львівщини.

 Про це повідомив генеральний секретар Національної конфедерації профспілок України, голова Громадської палати України Петро Петриченко сьогодні на прес-конференції у Прес-клубі.

За словами Петриченка, громадські організації можуть відновити громадянське суспільство і впливати на прийняття загальнодержавних рішень. Майданчиком об’єднання зусиль громадських організацій стане Громадська палата, яка вже має свої осередки у 19 областях України.

Як повідомив Петриченко, громадські ради, які зараз діють при облдержадміністраціях є формальними, тож за їх згодою влада просуває потрібні їй рішення.

«Насправді, держава тільки імітує соціальний діалог, запрошуючи до освячення своїх рішень з соціальних питань лише лояльні до неї недержавні організації, яка не мають відношення до соціальної тематики», – наголосив Петриченко.

За його словами Громадська палати ставить перед собою три завдання: гідна зарплата, охорона здоров’я та надання якісних житлово-комунальних послуг.

Архіви