Благодійний концерт барда з Владивостока допоміг Російського дому у Львові розрахуватися за комунальні послуги

Понад сім тисяч гривень будуть перераховані сьогодні на оплату комунальних послуг для Російського культурного центру у Львові. Про це "Щоденний Львів" повідомила прес-служба Російського культурного центру у Львові.
Кошти на підтримку Російського дому були зібрані львів’янами під час благодійних концертів Андрія Зємскова (м. Владивосток, Росія), присвячених річниці з дня народження Володимира Висоцького.
Акцію організували у відповідь на раніше поширену в ЗМІ інформацію про вкрай складне становище, в якому опинився Російський культурний центр у Львові у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги – центр зіткнувся із загрозою припинення своєї роботи.
За підсумками збору пожертвувань представник Фонду Анатолія Лісіцина в Україні Кирило Арбатов повідомив, що Фонд удвічі збільшить суму, зібрану львів’янами на підтримку РКЦ.
Концерти пройшли з успіхом! Приємно, що у Львові, як виявилося, чимало поціновувачів творчості Володимира Висоцького і російської авторської пісні, зокрема і серед української молоді.
Взяти участь у благодійному зборі коштів і послухати пісні А. Зємскова в Російський Дім прийшли Генеральний консул Росії у Львові О. Астахов, лідер Російського руху України А. Свістунов, генерал-лейтенант у відставці Л. Тимін, керівник грецької громади Львівщини Л. Кечеджі, ветерани війни та праці, захисники блокадного Ленінграда, педагоги, студенти.

Архіви