У Львові продаж голосу прирівняли до гріха

країнці не бояться покарання за підкуп виборців, тому що впевнені – судова система не покарає нікого.

Про це 7 березня під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Схеми купівлі голосів виборців: способи запобігання і міри покарання»,  яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив виконавчий директор Інституту політичних технологій Олег Процак. 

– Судова система – це теж продукт нашого суспільства. Ми чудово знаємо рівень довіри до неї. А особи, які чинять правопорушення, переконані, що судова система прийме рішення на їхню користь, – зазначив він.

Також експерт впевнений, що не зубожіння штовхає громадян продавати свій голос, а – менталітет.  

– Матеріальні статки людей ніколи не бувають абсолютно достатніми. Завжди, якщо є пропозиція, то буде й попит. Скільки би зарплат людина не отримувала, але щось додаткове в господарці не зашкодить. Особливо тут, в Галичині, – вважає Олег Процак. 

Натомість голова БФ «Україна-Русь», заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець закликає благочестивих галичан не грішити.

– Україна – християнська держава, всі ходять до церкви. А продавати свій голос – це є гріх. І коли людина усвідомлює, що те, що вона чинить, – гріховно, вона сама себе контролюватиме. Коли вона буде так підходити до цього, то цих підкупів та продажності буде значно менше, – переконаний він. 

Архіви