Володимир Яворівський у Львові дав оцінку Володимиру Зеленському

Роль Президента у фільмі «Слуга народу» принесла акторові Володимиру Зеленському багато позитиву.

Про це 7 березня під час прес-конференція у Львівському прес-клубі повідомив письменник і публіцист, громадський діяч Володимир Яворівський.

– Він зіграв іншого Президента, ніж ми маємо. Його Президент їздить на велосипеді, хоча сам Зеленський – на найдорожчому авто, яке тільки но є в світі, – зауважив він. 

Володимир Яворівський вважає Володимира Зеленського добрим актором, але не видатним. Актором, якому до рівня Богдана Ступки ще далеко. 

– Він зіграв роль за написаним йому сценарієм. А хто йому писатиме сценарій, коли він обійме крісло першої особи країни? За чиїм сценарієм він гратиме, коли він сяде не за кермо велосипеда, а за кермо української держави, не приведи Господи. Хто йому щоденно писатиме сценарій? Коломойський? Чи когось винаймуть, хто йому щодня це виписуватиме? – риторично запитав письменник. 

Також Володимир Яворівський зауважив, що Володимир Зеленський за свою суттю є антиукраїнським.

– Українське питання набагато далі від нього, ніж від того ж Петра Порошенка, який намагається нам зараз запхати геніальну фразу, сказану свого часу Володимиром Винниченком «Подалі від Москви», – каже він.  

Архіви