Соратник Тимошенко просить не спекулювати на її зображенні

Технологія, коли неузгоджені опозицією кандидати розміщують на своїх біл-бордах портрети Юлії Тимошенко, поширена не лише у Львові, але й по всій Україні. Так сьогодні, 25 жовтня, прокоментував на прес-конференції   ситуацію, коли у Львові з’являються дивні біл-борди із портретом Тимошенко, народний депутат України Андрій Парубій.

«Правду каже Яценюк, що скоро і Партія регіонів буде це робити. Сьогодні вже навіть члени партії регіонів вивішують плакати та біл-борди в стилістиці об’єднаної опозиції», – зазначив Парубій.

Він також додав, що кандидати, які не погоджені об’єднаною опозицією всіляко намагаються прилаштуватися до опозиції використовуючи такий неморальний крок, як розклеювання бордів із зображенням Юлії Тимошенко.

«Це не повага до громадян, спекулювати на такому», – заявив Андрій Парубій.

Додамо, що на Сихові у Львові зявився біл-борд Ростислава Новоженця із портретом Юлії Тимошенко.

«По Сихову єдиним узгодженим опозиційним кандидатом від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» є Михайло Хміль. Його підтримує Тимошенко, Гриценко, Яценюк, Тягнибок і всі лідери опозиції. А будь-які намагання спекулювати іменем Тимошенко – це неморально і не робить честі тій людині, яка це робить», – зазначив Парубій.

Він також додав, що і ЗМІ теж маніпулюють громадською думкою, називаючи вибухи в агітаційних наметах «звуковим шумом від пітард».

«Це не морально, але не мені вам про журналістську мораль розказувати. Хочу тільки сказати, що внаслідок таких вибухів жінка, яка була у наметі, потрапила до лікарні і ще й досі там перебуває», – сказав Парубій.

Архіви