Сержанти і офіцери ЗСУ грають в одній спорткоманді – полковник

Офіцери вищого рангу в Збройний силах США навіть на спортивній формі мають позначки, які вказують на їхнє звання. А ось нижчі військові чини такого не мають. Проте спільним заняттям спортом це не заважає.

Про це сьогодні,1 грудня, під час дискусії «Статутні відносини та позастатутні традиції військовослужбовців у збройних силах США та України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив командир відділення, старший сержант Збройних сил США Томас Чік (Thomas Cheek).

– Часом, для розваги, у футбол, може грати команда офіцерів проти команди сержантів. Проте такого не може бути, щоби у грі хтось піддавався генералові, аби той не образився і не покарав сержанта, – каже сержант Збройний сил США Тарас Вінтоняк.

Хоча Томас Чік зауважив, що в американській армії була дідівщина. Як і у всіх арміях. Але зараз намагаються цього позбутися.

– Так, таке трапляється час від часу, але ми намагаємося його усунути, – каже він.

Що стосується гри у футбол українських військовослужбовців, то, за словами керівника Регіонального медіа-центру Міноборони України (м. Львів), полковника Збройних сил України Олександра Поронюка, у нас в одній команді можуть грати і офіцери, і сержанти.- У нас солдати роти зі своїм командиром можуть грати проти іншої такої ж роти. При цьому командири, маючи більше практичного досвіду та спортивні навики, дають фору своїм молодшим за званням і за віком підлеглим, – каже він.

Архіви