ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Компанія «Субару Україна» запрошує Вас взяти участь у прес-конференції, присвяченій старту 2-го етапу Національної гоночної серії Subaru Open Cup 2010, що відбудеться у Львові 17-18 липня 2010 року.

У прес-конференції візьмуть участь:

·           Такіта Шинічіро, генеральный директор «Субару Україна»;

·           Павло Кузьмин,  директор з маркетингу та продажів «Субару Україна»;

·           Олександр Салюк, голова ралійного комітету «Автомобільної федерації України»;

·           Сергій Єженков,  президент «Галицького автоклубу».

Прес-конференція відбудеться 17 липня (субота) о 13:00 за адресою:

 м. Львів, просп. Шевченка, 11, 2 поверх, Прес-клуб.

Прохання повідомити про участь у прес-конференції до 15.00 16 липня 2010 року за тел.: 235-77-90. 8-067-670-77-30 або pressclub@pressclub.lviv.ua

Після прес-конференції  запрошуємо вас взяти участь в урочистому відкритті львівського етапу ралі на площі Ринок, а також відвідати спецділянки ралі.

Програма участі для журналістів:

·         13:00-14:00 – прес-конференція

·         14:15 – участь в урочистому відкритті етапу ралі

·         14:30-16:00 – відвідування спецділянок ралі

НГС Subaru Open Cup 2010 – це єдина в Україні аматорська гоночна серія, що отримала статус «Національної» від Автомобільної федерації Украіни (FAU) і спрямована на популяризацію аматорського автоспорту в нашій країні. Перегони Національної серії Subaru Open Cup 2010 проводяться у форматі класичного ралі і включають в себе не лише заїзди на видовищних ділянках швидкісного маневрування, але й ділянки рівномірного руху по мапі-легенді за спеціальнім графіком. Таким чином, значення має не тільки висока водійська, але й штурманська майстерність екіпажів. Як і минулого року перегони в рамках SOC 2010 пройдуть у 4-х містах: Алушті (1-2 квітня), Львові (17-18 липня), Чернігові (7-8 серпня) та Києві (2-3 жовтня).

НГС Subaru Open Cup 2010 має відкритий статус, а це означає, що до участі допускають не тільки власників автомобілів Subaru, але й будь-яких інших марок. Головна умова – автомобіль має бути офіційно зареєстрованим і допущеним до експлуатації на шляхах загального користування. За результатами серії Федерація автоспорту України присвоїть переможцям спортивні розряди. Змагання проводяться як у загальному заліку, так і в класах,  залежно від об’єму двигуна.

Офіційний сайт серії – http://rally.subaru.ua. Про всі новини можна дізнатися на блозі гонки
http://rally-subaru.blogspot.com/, а так
ож у Twitter: http://twitter.com/SubaruUkraine

Архіви