У Львові відкрився другий етап національних змагань з ралі Subaru Open Cup

У майданчик для змагань з ралі перетворився сьогодні найбільший в обласному центрі Сихівський міст. Тут урочисто відкрито другий етап Національної гоночної серії Subaru Open Cup 2010, який проходитиме на Львівщині, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. Як розповів журналістам голова оргкомітету, директор з маркетингу та продажу "Субару Україна" Павло Кузьмін, перший етап Кубка, головною метою якого є популяризація аматорського автоспорту в Україні, пройшов в умовах гірського дорожнього серпантину поблизу Алушти, де кожний бажаючий зміг продемонструвати майстерність водія і випробувати своє авто на перегонах. Для другого ж обрано Львів, відомий своїми автоспортивними традиціями. Протягом багатьох років тут проходять етапи чемпіонату України з ралі, є можливості для обладнання відповідних трас. Майже 60 екіпажів бере участь у змаганнях, покликаних навчити водіїв пересуватися за спеціальним графіком і чітко дотримуватися "легенди" проходження маршруту. 

"Запізнення, як і випередження, карається штрафними секундами, а тому гарантом успіху стане злагодженість дій пілота та штурмана", – зазначив П.Кузьмін. 

Переважна більшість екіпажів, представлених у Львові, – сімейні. 18 липня вони змагатимуться в ралі на одній з міжнародних автомагістралей, що ведуть до кордону. 

Наступні етапи Кубка, який дозволить переможцям отримати спортивні розряди від Автомобільної федерації України, пройдуть у вересні та жовтні в Чернігові і Києві. Subaru Open Cup 2010 має й соціальну мету – підтримати дитячі установи в різних регіонах. На Львівщині, зокрема, організатори вручили подарунки вихованцям Лаврівського дитячого будинку.

Архіви