Порошенко не фінансує проект Луценка, – Стецьків

Політик та підприємець Петро Порошенко не має стосунку до фінансування проекту Юрія Луценка «Третя українська республіка». У цьому запевнив 9 вересня під час прес-конференції у Львові один із лідерів цього руху Тарас Стецьків.

«Такі чутки справді ходять, але Петро Порошенко не має жодного стосунку до фінансування «Третьої республіки», – зазначив Тарас Стецьків, додаючи, що не виключає, що Петро Порошенко, можливо, хотів би долучитися до проекту таким чином.

На сьогодні, за словами, Тараса Стецьківа, з Петром Порошенком, як і з іншими політичними постатями, що мають певний рейтинг, тривають переговори щодо спільної позиції на президентських виборах 2015 року.

У разі, якщо «Третя республіка» стане більш розвинутим проектом і справді вимагатиме масштабного фінансування, то до нього можуть залучати представників бізнес-кіл, – припустив політик.

«Але залежності від одного олігарха не має бути», – наголосив Стецьків.

За його словами, якщо бізнесмени вирішать залишатися анонімними, рух забезпечить прозорість фінансування через оприлюднення інформації про витрати.

«Такої ситуації, як пережив Юрій Луценко в «Народній самообороні» з Давидом Жванією, не буде», – запевнив Тарас Стецьків.

Нагадаємо, Давид Жванія витратив на проект «Народна самооборона» приблизно $7 млн. За словами Луценка, Жванія фінансував НС до моменту об’єднання в НУНС перед виборами 2007 року: «Відтоді він не дав жодної копійки ні в структури «Самооборони» на місцях, ні депутатам в конвертах».

У червні екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко презентував у Львові громадський рух «Третя республіка». За словами Луценка, він планує на базі своєї платформи сформувати повстанську мережу – людей, готових не лише голосувати, але й захищати свій вибір.

Архіви