ОСББ у Львові: Нас «пресує» громадянин Росії. Той заперечує

У Львові громадянин Росії нищить майно ОСББ «Чорний віл» (пр. Чорновола, 67 б,в), тероризує його працівників та завдає незручностей мешканцям.

Про це йшлося 9 вересня на прес-конференції у Львівському прес-клубі.

Як повідомив управитель ОСББ «Чорний віл» Андрій Глуховський, серйозні протиріччя з громадянином РФ Андрієм Вольницьким, який проживає у будинку на пр. Чорновола, 67б, розпочалися у травні минулого року.

«У нашому будинку є підземний паркінг, де співмешканка пана Вольницького має одне паркомісце, але вони почали ставити там декілька машин. Раніше на зборах ОСББ було прийнято рішення брати символічну платню за обслуговування паркінгу – 125 грн у місяць. Але це рішення він знехтував, сказав, що оплачувати не буде і буде ставити авто там, де йому хочеться. Ми змушені були піти на такий крок – заблокувати йому в’їзд у паркінг. Тоді він заблокував своїм авто виїзд з паркінгу, створив багато незручностей для багатьох автовласників.

Він погрожував працівникам ОСББ, вимагав відкрити йому заїзд, дати йому спокійно жити без жодної платні за надані послуги. Це стало причиною того, що Вольницький побив одного консьєржа, виїжджаючи з паркінгу, вкрав майно ОСББ, здійснив автонаїзд на мене у листопаді минулого року і втік з місця автопригоди», – розповів А.Глуховський.

На прес-конференції були продемонстровані записи з відеокамер, яких, за словами управителя ОСББ, у будинку є аж 43.

На відео було видно, як громадянин зламує ногами двері до паркінгу, кидає каміння у відеокамеру, вчиняє насильницькі дії щодо консьєржа та щодо адміністратора ОСББ також щодо самого пана А.Глуховського.

Як розповів управитель ОСББ, за цими фактами керівництво ОСББ зверталося до начальника ГУ МВСУ у Львівській області, начальника міського управління міліції, прокурора міста Львова, прокурора Львівської області, однак, звідти не було жодної реакції, окрім відписок про те, що з зазначеним громадянином проведено профілактичні бесіди.

Загалом, за словами А.Глуховського, борги за житлово-комунальні послуги за 2012-2013 рр та сума завданих збитків громадянином Вольницьким сягає 293 тис. грн.

Управитель ОСББ наголосив, що цей чоловік грубо та систематично порушує правила ОСББ та відмовляється сплачувати будь-які штрафи та вчиняє злочини кримінального характеру. Від таких дій страждають 400 мешканців будинку.

Голова правління ОСББ «Чорний віл» Павло Мудрак також заявив про погрози щодо нього від громадянина Вольницького. «Мені погрожує всім чим може і робить це», – зазначив він.

Окрім того, П.Мудрак висловив припущення, що пан Вольницький сам пошкодив собі авто, аби привернути до себе увагу і мати привід звернутися в міліцію.

«Після того, як він пошкодив вхідні двері, невідома особа в масці проникла у паркінг і молотком побила його машину. Побила так акуратно і косметично, що на машині можна їздити. На мою думку, людина хотіла зробити себе скривдженою і пошкодила собі авто», – зазначив він.

А.Глуховський зазначив, до діями пана Вольницького невдоволені багато мешканців будинку. Тому готуються пікетувати обласну прокуратуру у міліцію. Такі пікети заплановані на 12 вересня.

Натомість Андрій Вольницький у коментарі IA ZIK так пояснив конфліктну ситуацію, що склалася у нього з керівництвом ОСББ:

«Всі звинувачення неправдиві і висмоктані з пальця. Всі відео, які ви дивилися, змонтовані. Нищення майна не відбувається. Правова оцінка цьому надана міліцією. Судові справи тягнуться вже півтора року, на які вони не з’являються і намагаються маніпулювати судом.

А ми просто заважаємо розкраданню грошей. Я не вважаю правильним, що якщо я собі купив паркову, відчитуватися перед найнятим працівником, яким є пан Глуховський, що я можу там ставити і які документи надавати, щоб мені дозволили там поставити машину. У правилах користування паркінгом написано, що я зобов’язаний щось пред’явити. А я нічого не зобов’язаний. Ці правила суперечать законам і Конституції України.

Я маю два паркомісця. Одне за документами названо як нежитлове приміщення, а друге – місце для зберігання індивідуального автотранспорту. Я купив ці два паркомісця, щоб ставити два автомобілі».

Архіви