Політик у Львові застеріг від провокацій в лаврах, де «повно зброї і казачків в рясах»

Порошенко використовує дуже багато ідеологічних посилів – мова, церква, армія, в той час, коли конкуренти тиснуть на побутово-економічні почуття: починаючи від абсолютної нісенітниці про зниження ціни на газ в два рази і закінчуючи гаслами «зробимо життя ліпшим».

Про це сьогодні, 21 грудня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Як томос вплине на президентську виборчу кампанію?» сказав член політради Української Галицької партії Богдан Панкевич.

-Тому акт про надання томосу 6 січня буде дуже сильним ідеологічним кроком, який додасть Порошенкові,- наголосив Богдан Панкевич. 

Але політик застеріг про дуже серйозну небезпеку і політичну мобілізацію всього спектру вірних московського патріархату проти Порошенка.

– Москва вміє дуже гарно підплачувати нашим ультрасам націоналістичним, з гарячою кров’ю і дуже великими патріотичними гаслами, які штовхають на захоплення храмів московського патріархату. А не дай Бог – лавр, де повно зброї і повно казачків в рясах. Отут є роль влади, СБУ, які почали недвозначні превентивні дії. Навіть найвищих ієрархів допитано, обшукано і пояснено, що цього толеруватися не буде,- наголосив Богдан Панкевич. 

Він також передбачає політичні спекуляції на релігійному календарі. 

-Константинополь, який знову став матірною церквою, святкує 6 січня Богоявлення, Водохреща. А в нас – останній день посту і знову починається розбіжність календарів. Бо весь світ, крім нас, Росії, Молдови, Білорусі і Грузії вже всі перейшли на новоюліанський календар,- зауважив Богдан Панкевич.

Архіви