На одне місце в ОТГ Львівщини претендує по кілька партійців,- політик

23 грудня на виборах у п’яти ОТГ Львівщини обиратимуть 130 депутатів. На одне вакантне місце претендує по кілька партійців.

Таку інформацію сьогодні, 20 грудня, під час засідання Громадського прес-центру "Вибори-2018" на тему: "Що перемагає на виборах в ОТГ 23 грудня: соціологічні рейтинги, адмінресурс чи фактор X?" озвучив голова Львівської обласної організації “ВО “Батьківщина Михайло Цимбалюк.

-128 кандидатів висунула "ВО «Батьківщина". Ці вибори відрізняються тим, що всі прекрасно розуміють – це останні вибори перед президентськими. Саме результати виборів в ОТГ є найкращими рейтингами в тій чи іншій місцевості і не тільки політсил, але й конкретних особистостей,- сазав Михайло Цимбалюк.

Михайло Цимбалюк вважає, що вибори в ОТГ, зокрема, дадуть оцінку діючій владі. Вона залежатиме від кількості депутатів, яких оберуть громади. 

Голова Львівської обласної організації “ВО “Батьківщина наголосив, що партія підтримує процес децентралізації, однак має застереження до процесу: як це відбувається зараз.

-Усі знають, як створюються ініціативні групи, як писались перспективні плани. Але найбільше насторожує те, що до цього часу не внесені зміни до Конституції, які б узаконили діяльність ОТГ, а також повноваження голів цих новоутворень. Сьогодні такого новоутворення, як ОТГ, в Конституції немає. І немає ані голови міської ані сільської ОТГ",  – наголосиа Михайло Цимбалюк. 

Довідка

23 грудня у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах на Львівщині – Радехівській і Бібрській міських, Меденицькій та Лопатинській селищних і в Зимновідській сільській – відбудуться перші місцеві вибори.

Загалом проголосувати на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року на території Львівщини зможуть виборці 72 населених пунктів. Це – понад 48,7 тисячі людей. Усього ж у зазначених громадах буде обрано 130 депутатів і п’ятьох голів.

Архіви