Офіцери з PR завжди мають три плани – капітан

Організовуючи прес-тури на полігон, ключовим моментом є питання поваги до журналістів та до солдатів. Моя робота переконатися, що кожен репортер має однакові можливості для знімання та для інтерв’ювання осіб.

Про це сьогодні, 31 березня, під час дискусії на тему:

”Взаємини із громадськістю в арміях США, Канади та України”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив офіцер зі зв’язків з громадськістю, капітан ЗС Канади Жан-П’єр Коломб.

– Ми також звертаємо увагу на безпеку. Мова йде і про збереження військової таємниці та фізичну безпеку. Якщо ми перебуваємо на стрілецькому полі, то ми повинні переконатися, що репортер не потрапить під кулю, і що солдатові не будуть заважати виконувати його роботу, – каже він.

За його словами, кожну таку подію ретельно планують наперед. І навіть створюють кілька різних планів. 
– Є основний план, запасний план і план, якщо щось не йде за планом. І коли ми приводимо журналістів подивитися на тренування на полігоні, то ми мусимо пояснити, що зараз відбувається в полі і як їхня присутність буде впливати на солдат, – каже Жан-П’єр Коломб.

Тому журналістів інколи лімітують в просторі.

За словами офіцера зі зв’язків з громадськістю, радника командира, капітана ЗС США  Расела Гордона, він  також зважає на безпеку як журналістів, так і солдатів. 
– Наша робота дуже важлива. Інколи навіть наші командири не розуміють цілком, чим ми займаємося і наскільки це важливо. Інколи, навіть, командири сприймають нас як журналістів і доводиться пояснювати, що ми, передусім, експерти з комунікацій, ми – ключ командирів до громади, можливість донести думку до них, – каже він. 

dailylviv.com

Архіви