Погану інформацію про військових-високопосадовців повідомляють офіцери з PR

Незважаючи на те, чи інформація позитивна, чи негативна, вона знайде свій вихід і її таки оприлюднять. Тому найкраще в цій ситуації, щоби її оприлюднив спеціаліст.

Про це сьогодні, 31 березня, під час дискусії на тему: ”Взаємини із громадськістю в арміях США, Канади та України”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив офіцер зі зв’язків з громадськістю, радник командира, капітан ЗС США Расел Гордон.

– Якщо з американських новин ви дізнаєтеся про військового високопосадовця, який щось зробив неправильно, то найчастіше джерело цієї інформації – офіцер зі зв’язків з громадськістю, який і оприлюднив цю інформацію для преси, – каже він.

Офіцер зі зв’язків з громадськістю, капітан ЗС Канади  Жан-П’єр Коломб зауважив, що такий метод подання виник з важких уроків минулого.

– Ми зрозуміли, що краще буде, якщо ми самі подамо цю інформацію вкупі з усіма фактами, ніж хтось інший буде подавати частково-правдиву інформацію, – каже він.

Також канадський офіцер зауважив, що робота офіцера зі зв’язків з громадськістю – це побудова відносин, яка базується на довірі, коли він довіряє журналістові, а журналіст довіряє йому.

– Якщо ми маємо негативну ситуацію, то журналіст повинен вірити мені, що я йому повідомлю все, що тільки можна повідомити. З іншого боку я повинен довіряти журналісту і знати, що він не буде на мене тиснути і витискати з мене ту інформацію, яку я не можу надати, – каже Жан-П’єр Коломб. 

Архіви