Об’єднана опозиція обіцяє Януковичу імпічмент

Одним із перших кроків об’єднаної опозиції після здобуття більшості в парламенті буде прийняття закону про імпічмент і задіяння цієї процедури щодо чинного президента Віктора Януковича.

Про це 12 червня під час обговорення програми об’єднаної опозиції «За Батьківщину» сказав заступник начальника центрального виборчого штабу об’єднання Андрій Пишний. Так, за його словами, на сьогодні в Україні фактично відсутня відповідальність першої особи, що призвело до встановлення в Україні своєрідної «конституційної монархії».

Окрім того, Андрій Пишний запевнив, що одним із перших кроків опозиції в новому парламенті буде голосування недовіри уряду Миколи Азарова і призначення нового уряду.

Нагадаємо, що в лютому законопроект Арсенія Яценюка «Про порядок імпічменту президента України» не включено до порядку денного 10-ї сесії Верхової Ради 6-го скликання. Депутати Львівської міської ради на сесії 16 лютого проголосували за звернення до парламенту з проханням таки розглянути законопроект про імпічмент президента України Віктора Януковича.

Архіви