Мажоритарні округи діляться підкилимно у Києві, – львівський КОД

Раніше були закриті партійні списки, а тепер є закриті списки кандидатів по мажоритарних округах.

Про це 12 червня під час круглого столу «Регіональні КОДи, як суб’єкти висування кандидатів у народні депутати України» повідомив лідер громадського руху «Львів’яни передусім» Андрій Мисик.

«Коли приїжджав до Львова тепер вже, як я розумію, лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк, він сказав, що КОД повинен чинити опір диктатурі, а ми будемо ділити округи, висувати кандидатів. Це говорить про те, для кого що є головне, і хто які завдання собі ставить», – сказав Мисик.

Він зазначив, що 5 червня, у день прийняття у першому читанні законопроекту про мови, під Верховною Радою з боку об’єднаної опозиції «За Батьківщину», яка на сьогодні фактично є парламентською опозицією, «була імітація боротьби у парламенті і нерозуміння, що робити далі».

«Я зрозумів, що ніхто з диктатурою боротися не планує. Головне завдання – поділити округи. Для мене це сумно, тому що насправді округи діляться у Києві, підкилимно під столом. Результатом цього є та ситуація, яка склалася у Парламенті», – наголосив Мисик.

Він також запевнив, що Комітет опору диктатурі не припинить своє існування після парламентських виборів 28 жовтня 2012 року.

«Створення КОДу було обумовлено не тим, що ми хочемо іти на вибори. Основне його завдання – боротьба з диктатурою», – сказав Мисик.

Архіви