НРУ закликає повстати проти монополізації влади

НРУ закликає до мобілізації всі демократичні сили, щоб запобігти монополізації влади в Україні.

Про це сьогодні, 4 жовтня, на засіданні незалежного громадського прес-центру "Львівський вибір 2010" заявив заступник голови ЛКО «Народного руху України» Святослав Шеремета.

Коментуючи скасування політреформи, він зазначив, що Україна скочується до авторитаризму і йде шляхом розвитку Казахстану і Білорусі.

На думку Святослава Шеремети, повна концентрація влади навколо Президента негативно позначиться і на місцевому самоврядуванні. Він нагадав слова колишнього президента Польщі Александра Кваснєвського про те, що «шлях України в майбутнє лежить через розвиток місцевого самоврядування».

«Ми сьогодні у складній ситуації. Демократичні сили розгублені. Мешканці також розгублені», – сказав Шеремета. Водночас він наголосив, що українці можуть повстати, коли їх чаша терпіння переповнюється.

За словами Шеремети, НРУ виступає за парламентсько-президентську республіку, а тому рішуче засуджує скасування політреформи.

«Я переконаний, що нашими спільними зусиллями вдасться змінити цю ситуацію», – сказав він. Окрім того, він повідомив, що НРУ вже домовився про співпрацю з політичною партією «Україна соборна».

Архіви