Новояворівську громаду відвідали представники ЗМІ в рамках проєкту Women’s New Horizons

Захід відбувся в рамках проєкту Women’s New Horizons – адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у Львівській області, який реалізовує ГО Центр “Жіночі перспективи.

 

25 квітня у Новояворівській громаді відбувся престур журналістів телеканалів Суспільне Львів, СТБ, Еспресо, інтернет видання ZAXID.NET, повідомили у міськраді, пише Dailylviv.com.

Мета зустрічі –  показати, як живуть та призвичаїлися вимушено переміщені особи у Новояворівській громаді.

“Медіа поспілкувалися з міським головою, відвідали гуртожиток ДНЗ “Новояворівське вище професійне училище”, де проживають ВПО, а також познайомилися з яскравими особистостями нашої громади, що прибули до нас з початком війни.

На завершення відбулася екскурсія у Новояворівському краєзнавчому музеї, осередку культурної інтеграції ВПО і арттерапії”,- зазначили в міськраді.

Захід відбувся в рамках проєкту Women’s New Horizons (адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у Львівській області), який реалізовує ГО Центр “Жіночі перспективи” за підтримки проєкту UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні “Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні” та фінансує Уряд Швеції у співпраці з офісом віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Архіви