“Громадянська позиція” готова об’єднуватися з іншими опозиціонерами на принципах законності та фаховості

ЛОО ВГО "Громадянська позиція» готова об’єднуватися з іншими опозиційними силами на Львівщині на кількох засадничих принципах – захисті конституційних прав та законності і – фахових підходах до вирішення соціально-економічних проблем. Про це сьогодні, 16 березня, на прес-конференції «Конфігурація опозиційних до нової влади сил на Львівщині: хто, з ким і заради чого?», що відбулася в Незалежному громадському преc-центрі «Львівський вибір-2010», повідомив голова ЛОО ВГО "Громадянська позиція» Олег Мацех. 

«Заради відстоювання конституційних прав і законності ми готові об’єднатися з усіма”,- наголосив Олег Мацех. – В Україні сьогодні склалася загрозлива ситуація. Відбулася узурпація влади Партією регіонів на всіх рівнях. Розвитку процесів не можуть завадити жодні зовнішні чинники. Ми вже бачили реакцію і ЄС, і Росії. На центральному рівні бачимо продовження перенесення боротьби за владу в опозицію. Політичні сили в такій ситуації не спроможні створити сильну опозицію. А якщо немає сильної опозиції, то має бути народна опозиція». 
З іншого боку Олег Мацех не відкидає можливості порозуміння з Партією регіонів. «Якщо будуть позитивні кроки з боку Партії регіонів на користь Україні, то їх треба підтримувати. Опозиція має бути конструктивною,» – підсумував голова ЛОО ВГО "Громадянська позиція» Олег Мацех. 

Архіви