На Львівщині опозиція – є владою, – Л. Козак, БЮТ

Дії опозиційних сил на Львівщині відрізняються від дій цих же політичних структур у Києві. Тому що в регіоні опозиція є владою. У Львівській обласній раді немає фракцій Партії регіонів, комуністів. Про це сьогодні,16 березня, на прес-конференції «Конфігурація опозиційних до нової влади сил на Львівщині: хто, з ким і заради чого?», що відбулася в Незалежному громадському пре-центрі «Львівський вибір-2010», заявила керівник фракції БЮТ Львівської обласної ради Людмила Козак. 

«Ми маємо стежити за тим, кого призначать головою Львівської облдержадміністрації. І визначитися як з цією посадовою особою жити. Це не означає, що ми будемо бойкотувати роботу облдержадміністраці. Але ми повинні все зробити, щоби захистити інтереси громади Львівщини. Наша опозиція не може бути, як у відомому мультфільмі « А Баба-Яга проти», тобто – проти будь-чого. Ми маємо бути за те, щоби не допустити крутого повороту в побудові держави. Завтра обласна рада прийме звернення щодо звільнення Табачника з посади міністра освіти та науки. Це тішить.» – наголосила Людмила Козак. 

Одна з основних причин програшу на президентських виборах – відсутність єдності серед національно-демократичних сил, вважає керівник фракції БЮТ Львівської обласної ради Людмила Козак. 
Тому вона закликала до єднання усіх, хто пріоритетом бачить розвиток України.

Архіви