Опозиція «Фронту змін» буде опозицією не вулиці, а права, – С. Кубів

«Сьогодні на зміну опозиції вулиці має прийти опозиція права. Тому позиція «Фронту змін» базується на двох принципах – права і якості фахової команди на всіх рівнях – політичному, економічному, соціальному,» – про це сьогодні, 16 березня, на прес-конференції «Конфігурація опозиційних до нової влади сил на Львівщині: хто, з ким і заради чого?», що відбулася в Незалежному громадському прес-центрі «Львівський вибір-2010», заявив голова ЛОО «Фронту змін» Степан Кубів.

У своїй подальшій діяльності «Фронт змін», за словами Степана Кубіва, буде ініціювати правові документи, актуальні для області. Однак вони будуть базуватися на загальноукраїнській політичній програмі партії.

Політика флюгерства: вигідно – вносимо закон, не вигідно – відміняємо, не личить європейській державі, сказав Степан Кубів. Коли, свого часу, національно-демократичні сили прийшли з опозиції до влади, то забули про закон про опозицію. Тепер він знову – актуальний.  Не варто також будувати опозиційність за регіональною ознакою. Опозиція має бути здоровою, фаховою силою, вважає С. Кубів.

«Демсили програли через нещирість і неправду. Якби влада була ефективною, зрозумілою, громадяни її би оцінили,» – зазначив Степан Кубів.

Архіви