Міліція 24 рази виїздила на анонімні замінування на Львівщині, а надзвичайники – лише 21

Упродовж 2012 року та 1-го півріччя 2013 року на території Львівської області працівники відділу вибухотехнічної та пожежотехнічної експертизи НДЕКЦ при ГУМВС України у Львівській області 24 рази виїздили за анонімними повідомленнями про замінування. На ці виїзди було затрачено 18 536, 42 гривні. Про це у відповіді на запит Львівського прес-клубу повідомили у головному управлінні УМВСУ у Львівській області.

У відповіді сказано також, що за ці правопорушення до судових інстанцій Львівської області скеровано дев’ять кримінальних проваджень. Згідно з рішеннями в одному із випадків на правопорушника накладено штраф – 8,5 тисячі гривень, у другому – особу засуджено до 4 років, ще три кримінальні провадження закрито, інші провадження перебувають на розгляді в судах.

Кількість фальшивих замінувань, яку подала у відповіді на інформзапит Львівського прес-клубу міліція, відрізняється від цифри, що її надіслали з головного управління ДСНС України у Львівській області у своїй відповіді на аналогічний запит Львівського прес-клубу. ДНСНики повідомили про 21 виїзд на замінування : "…у 2012 році та впродовж першого півріччя 2013 року на території Львівської області підрозділи головного управління ДСНС України у Львівській області здійснили 21 виїзд на повідомлення про замінування (закладання вибухових пристроїв)".

ГУ ДСНС України у Львівській області повідомило у відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу, що сьогодні на законодавчому рівні не передбачено методик підрахування вартості виїздів пожежно-рятувальних підрозділів на виклики.

Архіви