Пазиняк дбає про свята, а Ілик – про здоров’я, – «Опора»

Усі депутати-мажоританики від Львівщини зареєстрували за півроку 150 законопроектів. Левова частка з них належить депутатам від ВО «Батьківщина», і це закономірно, бо їх – найбільше. Але чинності набрали лише шість із цих законопроектів. Депутати від «Батьківщини» є співавторами частини цих законодавчих документів: Михайло Хміль, Лідія Котеляк, Степан Курпіль, Василь Пазиня, Роман Ілик, Ігор Васюник. Про це сказав аналітик ГМ «Опора» Олександр Неберикут , підбиваючи підсумки піврічної діяльності народних депутатів-мажоритарників від Львівської області.

Депутати від «Батьківщини» працювали трохи ліпше, ніж депутати від інших політичних сил чи позафракційні. Щоправда, за відвідуваністю , виступами на пленарних засідань представники «Батьківщини» програють народним депутатам від ВО «Свобода».

Депутати від «Батьківщини» долучилися до розробки так званих комплесних законопроектів, але не тих, які обіцяли виборцям у передвиборних програмах. Вони розробляли закони, які стосуються житлово-комунальної сфери, пенсійного забезпечення.

За кількістю зареєстрованих законодавчих ініціатив якісно вирізняється Василь Пазиняк. У нього великий показник зареєстрованих законопроектів і є кілька законопроектів, до яких він долучився і які стали чинними актами. Це – про відзначення різних святкових подій.

«У Степана Курпіля – невеликий показник законотворчої активності, але переважно це важливі документи, які стосуються діяльності ЗМІ.
Інших депутатів можна поставити на один рівень – Васюника, Котеляк, Хміля. Вони мало реєструють самостійно законодачих ініціатив, а як правило долучаються до колег, зрідка виступають на пленарних засіданнях, але більш-менш дисципліновано відвідують пленарні засідання, беруть участь у роботі комітетів, – резюмує Олександр Неберикут. – Ілика поставив би між Пазиняком і Курпілем. Ілик – заступник голови парламентського комітету з охорони здоров’я і працює суто в межах свого профілю. Тому більшість його законопроектів є тематичними – і це позитивно».

Архіви