Львівській міськраді більше пасує табличка «піар-фірма», – Кубів

Якщо зняти табличку Львівської міської ради, забрати комунальний та інженерний блок і причепити табличку «піар-фірма» – це вийде нормально.

Про це сьогодні, 7 жовтня, на засіданні Львівського прес-клубу «Як оптимізувати управлінську структуру Львівської міськради? Варіанти кандидатів у мери» повідомив кандидат у мери Львова, голова ЛОО «Фронт змін» Степан Кубів.

З його слів, мешканці Львова хочуть знати реальну, а не прикрашену, картину проблем, як її вирішувати і скільки це коштує.

«Якщо у період першого міського голови Богдана Котика у міськраді працювали близько 200 людей, то на сьогодні там близько 1300 працівників. Виникає питання про ефективне, прозоре використання бюджету. Міська рада сьогодні не повинна бути політичною піарною організацією, а має виконувати функції найманого менеджера, якісного управлінця, який вміє організувати всі напрямки роботи у місті Львові», – пояснив Кубів.

Він також повідомив, що в разі перемоги на виборах мера має намір провести у міськраді фінансовий, юридичний і кадровий аудит, сформувати професійну, відповідальну та ефективну команду.

Архіви