Львівська міськрада має повернутися до роботи, – Шпіцер

У Львові треба повертатися до роботи. Всі непотрібні контролюючі, патронатні, піарні департаменти міської ради мають бути ліквідовані.

Про це сьогодні, 7 жовтня, на засіданні Львівського прес-клубу «Як оптимізувати управлінську структуру Львівської міськради? Варіанти кандидатів у мери» повідомив кандидат на посаду міського голови Львова, екс-мер міста Василь Шпіцер.

Шпіцер висловився категорично проти відновлення у місті районних рад.

«Про відновлення районних рад у Львові мови не може бути. Має бути призначений мером, міськвиконкомом чи депутатським корпусом чоловік, який має добре працювати і бути підконтрольним», – сказав він.

Шпіцер також повідомив, що в разі перемоги на виборах найперше запровадив би у міській раді комп’ютерний облік і контроль за виконанням прийнятих рішень та доручень. «Щоб кожного дня інформація висвітлювалася на екрані», – зазначив він.

Екс-мер також наголосив, що попри всі політичні та економічні обставини у державі міська рада має працювати на результат. «За 4,5 роки, коли я був міським головою (1990-1994 рр. – ЗІК), була дика інфляція, але було збудовано 4 школи на 1350 місць кожна, дитяча лікарня на вул. Пилипа Орлика, величезна поліклініка на Сихові, дороги. Величезний обсяг робіт», – зазначив Шпіцер.

Архіви