Олекса Луців обіцяє наполовину скоротити чисельність львівської мерії

Кандидат на посаду мера Львова від "Нашої України" Олекса Луців іде на вибори не для того, щоб боротися із колегами-претендентами, а для того, щоб найнятися у міської громади на посаду міського голови. Про це він сказав на засіданні Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010»: «Як оптимізувати управлінську структуру Львівської міської ради? Варіанти кандидатів у мери»

Як сказав Олекса Луців, він іде на вибори міського голови, не маючи у планах з кимось боротися – ні з колегами-претендентами, ні за посаду.

«Я йду себе запропонувати. Я хочу найнятися у міської громади на посаду міського голови. Якщо громада вважатиме, що я є для цієї роботи підходжу, то вони мене оберуть», – зауважив кандидат у мери від «Нашої України».

Олексій Луців також зазначив, що якби громада обрала його головою, то він призначав би мінімальний персонал міської ради.

«Виконавчий орган сьогодні налічує більше тисячі чоловік. Я кажу, що це дуже багато. Практика показала, що їх повинно бути наполовину менше, але вони повинні бути дуже досвідчені, розумні, чесні, моральні», – висловив думку кандидат на мерське крісло.

«Чому я за таке кардинальну скорочення чиновницької раті? Бо я думаю над тим, як зліквідувати в Україні корупцію. Адже такої корупції, як на Україні, ви не знайдете ні в одній країні світу, – зазначив Олекса Луців. – Основним джерелом корупції є чиновник. Менше чиновництва – менше корупції».

Також претендент на місце очільника Львова повідомив, що за останні у виконавчому органі було набуто управління, які працюють виключно на піар міського голови.

«Якщо я стану головою, я це все ліквідую. Міський голова повинен працювати і його голова повинна бути забита тільки проблемами міської господарки, а він не повинен думати, як сподобатися людям і як перемогти на наступних виборах», – наголосив Олекса Луців.

Архіви