Львівська міська «Батьківщина» запевняє, що вона не Деньковича, не Ілика, а Тимошенко

Львівська міська організація партії «Батьківщина» провела презентацію своє політичної сили на виборах до Львівської міської ради. Презентація відбулася сьогодні, 14 жовтня, у львівському прес-клубі.

Попри те, що учасники прес-конференції були представлені, як члени того крила партії, яке підтримує Івана Деньковича, самі партійці заявили, що є людьми Тимошенко, і вступали до партії Тимошенко, а не Деньковича чи Ілика.

Як заявив голова Франківської районної організації партії «Батьківщина» Андрій Вихопень, партійна організація  не має жодного стосунку ні до Ілика, ні до Деньковича, натомість входить  до ВО «Батьківщини».

Партійці також заявили, що подали апеляцію на розпуск міської організації. «Ми не отримали жодного офіційного документа про розпуск», – заявив Івван Лозинський.

На що приступній на прес-конференції представник крила Романа Ілика Юрій Гудима заявив, що це неправда і додав що, центральна політрада партії готується відкликати партійні списки «Батьківщини» Деньковича з ТВК.

Учасники конференції в боргу не залишися, заявивши, що Юрій Гудима почав протестувати після того, як у списку опустився з третього місця на двадцять друге.

У презентації також брали участь депутати міської ради Олег Породко та Тарас Вовк як  представники того ж таки крила Деньковича. 

Архіви