Завдання «Батьківщини» Ілика – не дозволити паразитам прийти у владу

ЛОО «Батьківщина» (Романа Ілика) поставила собі за завдання не допустити приходу своїх псевдопартійців-паразитів зі списку БЮТу Деньковича до Львівської міської та обласної ради.

Про це 14 жовтня під час прес-конференції-презентації політичних сил повідомив голова депутатської фракції БЮТ у Львівській обласній раді Іван Стецькович.

«Ми поставили собі за завдання в жодному випадку не допустити приходу псевдопартійців – паразитів, які хочуть на рейтингу політичної партії «Батьківщина» і Юлії Тимошенко в’їхати в обласну і міську ради Львова. Тому що більшого сорому для нашої політичної сили не буде. Адже вони одразу ж підуть на співпрацю з владою», – розповідає Стецькович.

Як пояснює Іван Стецькович, ЛОО ВО «Батьківщина» не змогла зареєструвати свої виборчі списки в обласній виборчій комісії і на вибори не йде. Рішення це оскаружується в суді, однак у партії вже зневірилися, що справедливе рішення суду з’явиться ще до виборів. «Значна частина обласних територіальних організацій обласних і міських обласних центрів не допущена владою до участі у виборах взагалі. Влада будує абсолюту непрозору тоталітарну систему. А при такій системі, будь-яка опозиція завдає їм непоправної шкоди. Тому вони роблять все, щоб опозиції, як такої, не існувало взагалі», – каже він.

Вершиною цинізму Стецькович називає те, що впродовж 4 місяців людина, що виключена з партії і не займає більше посади голови обласної організації ВО «Батьківщини» Іван Денькович, формує списки і подає їх від імені партії «Батьківщина». Ці списки незаконно і з порушенням Конституції реєструють. Списками ж ВО «Батьківщини», яку очолює голова Роман Ілик, незаконно нехтують. Стецькович розповів, що у першу п’ятірку до їх списків входить Р. Ілик, Ярослав Грибальський, Лідія Котеляк, сам Іван Стецькович та голова первинної партійної організації з Городоцького району, прізвище якого він не пам’ятає.

Стецькович пояснює, що їх завдання – донести до виборців, що істинна «Батьківщина» не бере участі в цих перегонах до міської і обласної ради Львова. Партійну газету з відповідним оголошенням обіцяють рознести в кожну домівку. Також, за словами депутата, донести інформацію допомагають робити побратими, які усюди говорять, що «Батьківщина» не йде на вибори.

Архіви