«Фронт змін»: Ми хочемо найнятися на роботу до громади Львівщини

"Фронт змін» готовий найнятися на роботу до громади Львівщини.

Про це 14 жовтня під час прес-конференції повідомив керівник політичної сили «Фронт змін» на Львівщині Степан Кубів.

За його словами, партія «Фронт змін» на Львівщині представлена відповідальними, фаховими людьми, які мають досвід управління. Це люди, які зробили самі себе, якісно побудували принципи свого життя. «Тільки успішна людина, яка в житті щось зробила практичними кроками, зможе представити ту чи іншу фахову команду. Наші формування базувалися на трьохетапному рівні: спочатку люди об’єднувалися за фаховими підходами, об’єднувалися у клубну діяльність, потім були створені громадські організації і сформована політична партія «Фронт змін». Фахове середовище саме обирало своїх лідерів», – розповів С. Кубів.

На Львівщині партія представлена в кожному районному осередку, у всіх містах обласного підпорядкування. «Наша програма – прийти у владу, завдяки довірі до нас людей. Ми представляємо команду, яка бачить Львів і його розвиток, як збалансований та зрівноважений», – пояснив Кубів.

Керівник міської організації політичної партії «Фронт змін» Михайло Хміль додав, що їх команда – це і підприємці, і лікарі, і освітяни, і студенти, і люди похилого віку. «Синтезувати весь спектр проблем в єдиний потік вирішення – непросто. Але спільними зусиллями ми на основі нашого життя вторили програму «Віддані Львову». Ми плануємо здобути більшість на виборах до міської ради», – повідомив Хміль.

Команда «Фронту змін» на Львівщині назвала якісні підходи до вирішення проблем з безробіттям, створенням нових робочих місць, подоланням проблем у освітній сфері – аудит усіх освітянських закладів, як опинилися у приватних руках і повернення їх громаді, відновленні роботи клубів та гуртків. Повернення у реальну площину вирішення проблеми з будівництвом доступного житла, розвиток сільського господарства та якісної медицини, відновлення виробництва у Львові та багато іншого. Як пояснив Кубів, разом з командою справжніх управлінців і фахових людей «Фронт змін» планує взяти на виборах щонайменше 22% голосів.

Архіви