Канака всім пробачив і агітуватиме за «Свободу»

Сьогодні, 13 вересня, під час прес-конференції кандидату народні депутати по виборчому окрузі № 123 (Львівська область, центр виборчого округу: місто Перемишляни) Остап Канака заявив, що пробачає своїм колишнім однопартійцям з ВО «Свобода» за те, що вони поливали його брудом і називали зрадником. Він обіцяє, що на цих виборах агітуватиме за «Свободу».

За його словами об’єднана опозиція не здатна перемогти на окрузі №123 (Львівська область, центр виборчого округу: місто Перемишляни), адже проти лідера перегонів «провладного кандидата» поставили «жінку, яка не є публічною особою та немає особливого досвіду».

«Зрозуміло, що ця жінка не здатна перемогти. Я поспілкувався з людьми і виявилось, що вони про неї нічого не знають. Я прийняв рішення балотуватися для того, щоб у людей був вибір. В цьому окрузі є багато моїх прихильників, моїх друзів, моя родина. Всі вони знають, що моя позиція орієнтована на націоналізм і вона не змінилася після того, як я вийшов з партії «Свобода», – заявив Остап Канака.

Він також додав, що останнім часом стало модно називати Канаку зрадником, адже на нього причепили бірку.

«Аристотель казав: «Платон мій друг, але істина – дорожча». Я не тримаю зла на керівництво партії. У «Свободі» окрім керівництва є багато чесних та ідейних людей і я агітуватиму своїх знайомих та друзів голосувати за «Свободу», – заявив кандидат в народні депутати, коментуючи свій вихід з партії.

Він зазначив, що його здивувало рішення обєднатися з «Батьківщиною», адже «ще півроку тому «Свобода» казала про це обєднання, що не можна варити в одному горщику гнилу капусту, підошву та здохлого кота, бо вийде нестравна їжа».

«Зараз вони варять таку нестравну їжу. Складається таке враження, що знають чим людей нагодувати, але не знають як люди будуть це їсти», – заявив Канака.

Архіви