Кандидати поскаржились, що їх не пускають на ZIK

Телеканал «ZIK» звинуватили у порушенні виборчого законодавства. Готуємо звернення в прокуратуру і судовий позов. Про це сьогодні, 13 вересня, на прес-конференції заявив кандидат у народні депутати у №116 виборчому окрузі Ярослав Багай.

Кандидат у народні депутати у №118 виборчому окрузі Дмитро Снєгирьов також заявив,  що він не має змоги донести своє бачення і програму до виборця. «Скільки не зверталися до телеканалу, вони не надавали нам можливості взяти участь у їхніх програмах», – зазначив Ярослав Багай.

Він додав, що у ЗУ «Про вибори народних депутатів України» у ст 66 «Засади участі засобів масової інформації та інформаційних агентств в інформаційному забезпеченні» йдеться про те, що ЗМІ мають подавати достовірну, об’єктивну та неупереджену інформацію, а також збалансовано висвітлювати коментарі всіх кандидатів у депутати.

«Оскільки «Свобода» та ZIK мають спільного спонсора, відповідно, в них є певні домовленості. Відтак, ефір телеканалу наповнений «свободівцями», – вважає Ярослав Багай

Дмитро Снєгирьов додав, що сьогодні готується створення нової політичної націоналістичної сили – через це і чиниться такий тиск.

Архіви