Форма заявки на участь у відеодебатах Львівського прес-клубу

Форма заявки для учасників відеодебатів:

1. Прізвище, ім’я, по батькові

2. Партійність 

3. Місце роботи 

4. Статус суб’єкта виборчого процесу (потенційний чи офіційний кандидат у народні депутати – за списком чи у мажоритарному окрузі, партійний функціонер, представник виборчого штабу, довірена особа, офіційний спостерігач від партії або кандидата-мажоритарника). Перевагу у виборі надаватимемо претендентам на депутатські мандати у Верховній Раді.

5. Кого бажає мати напарником-опонентом у відеодебатах (представника конкретної політичної сили, конкретну особу чи будь-кого зі суб’єктів виборчого процесу).

6. Контактний телефон

Організаційні запитання щодо відеодебатів адресуйте їхньому модератору Роману Шостаку (r@pressclub.lviv.ua, 050 6063867).

ФОРМАТ ДЕБАТІВ: Тривалість кожних відеодебатів – 30 хвилин для відповідей на однакові запитання журналіста-ведучого дебатів Романа Шостака і 30 хвилин – для відповідей на запитання журналістів, присутніх у Львівському прес-клубі, або – віртуально – в соціальних мережах.

Відеодебати транслюватимуться наживо на каналі Press Club Lviv в YouTube – https://www.youtube.com/user/pressclublviv; сторінках у Facebook – https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/; акаунтах у Twitter – https://twitter.com/daily_lviv і https://twitter.com/pressclublviv, сайті Львівського прес-клубу – https://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10  та порталі “Щоденний Львів” (http://dailylviv.com/).

Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Участь у відеодебатах – безкоштовна, виборча агітація дозволена у межах чинного законодавства.

Архіви