Львівський прес-клуб розпочинає інтерактивні виборчі дебати

Львівський прес-клуб розпочинає проект «Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб’єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету».

В інтерактивних відеодебатах, які відбудуться в рамках проекту, братимуть участь кандидати в народні депутати-мажоритарники, висуванці за виборчими списками партій, керівники виборчих штабів, довірені осіби кандидатів у депутати. 

Мета проекту: Інформування мешканців і журналістів Львівщини та України про кандидатів у депутати Верховної Ради. Забезпечення комунікацій між виборцями, ЗМІ, експертами і кандидатами в народні депутати та їхніми командами для усвідомленого, якісного вибору нового парламенту. Підвищення рівня прозорості виборчого процесу та активізації і поліпшення діяльності ЗМІ.Паритетне представлення жінок-кандидаток для формування нового парламенту з дотриманням 30% квоти.

Проект розпочнеться з ознайомчого засідання, на яке Прес-клуб запрошує всіх суб’єктів виборчого процесу. Засідання відбудеться в понеділок, 27 травня, о 13.00 у Львівському прес-клубі за адресою: проспект Шевченка, 11.  Тема засідання: “Які політичні сили, ситуативні союзи і кандидати-мажоритарники змагатимуться за голоси виборців на Львівщині? Старт інтерактивних відеодебатів у Львівському прес-клубі”.

Після засідання його учасники зможуть подати заявку на участь у відеодебатах. Контакти: pressclub@pressclub.lviv.ua ; 067-670-77-30; 050-513-59-93.

А в день виборів, 21 липня, відбудеться 8-годинний відеомарафон. 

Відеотрансляції  і зворотний зв’язок – на таких ресурсах:

канал в YouTube Press Club Lviv – https://www.youtube.com/user/pressclublviv; портал «Щоденний Львів» – http://dailylviv.com/ ; сайт Львівського прес-клубу – https://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10 ; сторінки у Facebook – https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/ ; у Twitter – https://twitter.com/daily_lviv  і https://twitter.com/pressclublviv . 

Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Архіви