Для українських сержантів Канада розробила прискорений курс

П’ять українських сержантів не дали собі ради під час 16-денного навчального курсу в рамках канадської програми «UNIFIER. Підготовка молодшого командного складу (сержанти, солдати)».

Цей, прискорений, курс канадійці розробили спеціально для України. 
Про це сьогодні, 2 березня, під час прес-туру для журналістів до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), що був організований Львівським прес-клубом спільно з Регіональним медіа-центром Міноборони України (м. Львів), повідомив старший воррент-офіцер  збройний сил Канади Майкл Дзюбе.

– Трьом з них ми дозволили повернутися на навчання і ще раз спробувати пройти цей курс. І вони зараз показують хороші результати, – каже він. 
За його словами, оцінюють кандидатів в процесі навчання. Оцінки є дві – «зарах» і «незарах».

– Вони складають практичні завдання. Наприклад, провести бойові стрільби з підлеглими. І залежності від того, як вони це зроблять, так і оцінюють, – каже канадський військовий.

Він стверджує, що не всі сержанти, яким вдалося потрапити на навчання, автоматично його закінчать. 
– Це не означає, що всім «автоматом» ставлять «зарах». Людина повинна вчитися. Курс складається з кількох рівнів. Якщо не дав собі раду з одним рівнем, то на наступний не переводять. Зазвичай, цей курс триває 55 днів. Але в Україні він стислий, тому і вимоги вищі, – каже Майкл Дзюбе.

За його словами, наступний набір на такі курси під керівництвом канадських воррент-офіцерів буде аж в липні.

Архіви