Чи дасть ЄІБ Львову гроші на сміття стане відомо у вересні – юрист

4 серпня в Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку України відбулося засідання Координаційного комітету (Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів), під час якого спільно з представниками Європейського Інвестиційного банку було визначено кінцевих бенефіціарів, щодо яких потрібно буде провести фінансову перевірку.

Про це сьогодні, 25 серпн, під час прес-конференції на тему: “Що Львівська міська рада планує зробити зі сміттям за кошти Європейського інвестиційного банку: відповідь Мінрегіонбуду та оцінка громадськості”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила керівник юридичного відділу МБО “Екологія-Право-Людина” Ольга Мелень-Забрамна. Проте вона не може сказати, чи пройшов Львів до другого туру. Адже учасників будуть обирати на конкурсній основі. Хоча, за оцінкою Ольги Мелень-Забрамної, шанси у Львові невеликі.  

– Зараз триває другий етап, коли Мінфін має оцінити фінансовий стан бенефіціара. Цей етап мав би тривати 20 днів. Після того буде знову засідання координацірного комітету. І тоді вже буде рішення, кого обирають. Якщо будуть кошти, то вони прийдуть значно пізніше, тому що повинні бути підписані угоди. Інформацію, чи пройшли ми чи ні, матимемо десь в середині вересня, – каже вона.

Докладніше про плани ЛМР з вирішення проблеми ТПВ – у цьому відео.

Архіви