Міська влада Львова не відповідає на інформзапити про ТПВ – юрист

22 липня 2016 року МБО “Екологія-Право-Людина” скерувала запит до Львівської міської ради, в якому просила повідомити про всі аспекти взаємовідносин міської ради з Європейським інвестиційним банком.

Нагадаємо, що чиновники ЛМР та міський голова Андрій Садовий неодноразово повідомляли, що до Львова от-от надійдуть кошти від Європейського інвестиційногг банку для рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах, побудови нового полігону та сміттєпереробного заводу.

Але, як повідомила сьогодні, 25 серпня, під час прес-конференції на тему: “Що Львівська міська рада планує зробити зі сміттям за кошти Європейського інвестиційного банку: відповідь Мінрегіонбуду та оцінка громадськості”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, керівник юридичного відділу МБО “Екологія-Право-Людина” Ольга Мелень-Забрамна, жодної відповіді з міськради Львова дотепер не надійшло. 
 

– Виходить, що міська рада своїм громадянам не хоче надавати інформацію, – каже вона. 

Також активісти міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина” 28 липня надіслали ще один запит до міськради.

– Місяць тому у приміщенні Львівського прес-клубу представники Львівської міської ради повідомили, що до вирішення проблеми з відходами у Львові буде залучатися фірма "Захід Ресурс Плюс". Ми також хотіли з’ясувати, на яких правових та фінансових умовах ця компанія буде брати участь,чи були проведені тендери, щоби залучити цю компанію. Ми скерували запити до департаменту житлового  господарства та іфраструктури та до міської комісії з питань техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тому що було заявлено, що саме цю компанію було вибрано комісією для допомоги Львову у вирішенні проблем з твердими побутовими відходами. Відповіді на сьогодні немає. Це свідчить про те, що міська влада має речі, які вона хоче приховати від громадськості щодо умов вибору та залучення цієї компанії, – вважає юрист.

Сьогодні на прес-конференції мешканці Малехова повідомили, що від Грибовицького сміттєзвалища до вулиці Щурата у Львові будують дорогу  для транспортування сміття

Архіви