БРИФІНГ, СЕМІНАР

Мета заходу – поінформувати бізнес-асоціації та підприємців про переваги, які дасть реформування системи сертифікації та стандартизації для розвитку вітчизняного бізнесу, яких позитивних зрушень потрібно очікувати від її впровадження і як бізнес може долучитися до реформи.
Учасники семінару:
  • Ольга Яйко, голова представництва Держкомпідприємництва у Львівській області;
  • Свєтлозар Толєв, експерт Євросоюзу з питань технічного регулювання стандартизації, сертифікації, метрології;
  • представники бізнес-асоціацій Львівщини, ДП "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації", санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної служби, управління у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту у Львівській області, головного управління економіки Львівської ОДА, а також проекту IFC "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні".
Питання для обговорення:
? Що робить продукцію безпечною та якісною для споживача?
? Чому перевіряють все більше підприємств, а якість продукції та послуг залишається низькою?
? Чому українські виробники не пропонують споживачам новинок, не впроваджують інновацій та не виходять на міжнародні ринки?
? Коли розпочнеться і закінчиться реформа системи стандартизації і метрології?
Семінар відбудеться 12 березня 2009 року з 11:00 до 13:30 у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації, за адресою вул. Винниченка 18, кімн. 257.
УВАГА!!! Перед семінаром о 10.40 відбудеться брифінг для преси Сергія Осаволюка, координатора проекту IFC «Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні».
Архіви