Більшість політичних партій в Україні – фейкові медійні проекти – політик

Більшість політичних партій, які зараз є в Україні, партіями не є. Це швидше фейкові медійні проекти, які під час виборів, за великі гроші, були виведені на телебачення. І люди, не маючи іншої альтернативи, за них голосували.

Так сьогодні, 12 травня, у Львівському прес-клубі, під час прес-конференції на тему «Що далі? Бачення українських інтелектуалів» заявив громадський діяч та народний депутат України І-IV та VI скликань Тарас Стецьків.

Він нагадав, що в парламенті є фракції, які складаються з неіснуючих партій. Адже таких партії, як «БПП» чи «Народний фронт», немає.
– Яскравим доказом є історія цієї партії (НФ), яка було зареєстрована за день до початку парламентської кампанії минулого року, мала на старті приблизно 2% популярності, за рахунок масованої найдорожчої телевізійної реклами здобула 22% голосів виборців і посіла перше місце за партійними списками. А через півроку, після закінчення парламентської кампанії, її рейтинг здувся до 3 відсотків, – каже нардеп.

Він також стверджує, що ми мусимо перейти від контрольованих олігархами фейкових медійних проектів, які тільки під час виборів являються суспільству у вигляді телевізійної реклами, до створення в Україні правдивих політичних партій.
Незалежний дослідник Тарас Плахтій зауважив, що в Україні є понад 200 партій. Але вони не можуть ані провести реформ, ані вести політику, яка би задовольняла більшість народу.

– Українські партії є недієздатними через те, що вся влада в партіях сконцентровується в руках верхівки партії, партійці не знають, що мають робити, а партії працюють фрагментарно. Також партії не знають, що має бути продуктом їхньої діяльності,- вважає він.
Зрештою, вся теоретична база зібрана в альманахові «Україна 2015 – завдання нової країни», презентацію якого зараз відбувається в усіх областях Україні.

Архіви