21% донеччан не мають жодного уявлення про Львів

«42% жителів сходу України, фактично, не знають нас, західняків.

 Їм нав’язуються певні стереотипи бачення заходу тільки з однією метою, щоб нас роз’єднувати. Це, безперечно, вигідно тим політикам, які сьогодні є при владі, тому що вони не керуються державницькою ідеологією», – заявив Ярослав Музичко, керівник Сихівської районної організації партії «Фронт змін» у Львові сьогодні на прес-конференції  на тему «Як націоналізувати українську державу. Якщо світоглядні відмінності між заходом і сходом країні є непримиренними за результатами соціологічних досліджень».

За результатами іншого соцопитування, яке відбулося в грудні минулого року на Донбасі щодо поглядів жителів цього регіону на львів’ян, які оголосив Ярослав Музичко, 24% респондентів вважають Львів одним з міст, де красива архітектура, для 11% – це місто, де гарно святкують Різдво і Пасху. Лише 10% донеччан вважає, що у Львові живуть «бандерівці», а це означає, що решта – 90% ставиться до нас толерантно. 16% думають, що мешканці Львова агресивно реагують на російську мову. Найцікавіше, що найменш поінформовані щодо Львова 21% жителів Донбасу, ще 21% – не мають жодного уявлення про наше місто.

Алгоритм націоналізації української держави, незважаючи на всі світоглядні відмінності між заходом і сходом країни, простий, вважає Ярослав Музичко:

«Потрібна якісна зміна еліт, бо тих людей, які перебувають при владі сьогодні національною елітою назвати важко, хіба з великою натяжкою. Це -посткомуністична партноменклатура.»

Архіви